Vytvoření internetových stránek na míru

Proč si nechat vytvořit webové stránky u nás?

 

 • děláme profesionální webové stránky na míru vašemu podnikání s nejlepším poměrem cena x výkon, s ohledem na aktuální trendy a technologie
 • využíváme uživatelsky přívětivý redakční systém Carmeo s funkcí Inline Editace pro rychlou a snadnou editaci hlavního obsahu, kompletně v českém jazyce. Více o redakčním systému Carmeo.
 • originální, moderní grafika na míru s optimalizací pro mobilní zařízení a s možností připomínkování
 • napojení služby Google, které měří podrobné statistiky návštěvnosti, chování uživatelů a výkonnost webu
 • podpora SEO (title, description, snippets, podpůrné meta informace atd.) a sociálních sítí - nezapadnete tak do pozadí internetu
 • bez jakýchkoliv udržovacích pravidelných poplatků – obsah máte plně pod kontrolou
 • zaškolení obsluhy do redakčního systému
 • podpora na telefonu
 • garance kvality řešení a vaší spokojenosti - podívejte se na naše reference

 

Ukázky webdesignu

 

 

Co NEnabízíme a doporučujeme se tomu vyvarovat?

 

 • řešení založené na zastaralých šablonách, které jsou vždy krokem zpátky. Šablony bývají neohebné, neoptimalizované a jejich vady se mohou projevit např. v pozdějších marketingových aktivitách atd.
 • řešení založené na free dostupném redakčním systému (Wordpress, Drupal, Joomla, ...), které jsou často napadány hackery, musí se často aktualizovat včetně všech doplňků. Neodborná instalace může výkonost webu úplně degradovat.
 • řešení bez ohledu na vyhledávače seznam.cz a google. Náš systém poskytuje maximální podporu pro to, aby se váš web zobrazoval ve výsledcích vyhledávání co možná nejvýše.
 • neprofesionální, rychlé, potažmo nízkorozpočtové řešení.

 

Dbáme na to, aby stránky byly moderní, nadčasové, optimalizované pro nejrůznější mobilní zařízení, rychle se načítaly, byly vždy dostupné, přístupné pro hendikepované a použitelné. To vše se zárukou kvality a vaší spokojenosti!

 

Pokud však hledáte rychlé, provizorní, nízkonákladové, amaterské řešení založené na okoukaných šablonách či volně dostupných, mnohdy špatně rozšiřitelných, systémech na správu obsahu (Wordpress, Joomla apod.), nemůžeme vám bohužel vyjít vstříc. Nabízíme jen profesionální řešení šité na míru vaším potřebám - vaším zákazníkům!

 

Náš redakční systém Carmeo

 

 

K internetovým stránkám vám můžeme zřídit...

 

 • Základní SEO optimalizaci pro vyhledávače
  váš web bude k nalezení přes vyhledávače jako je Seznam.cz a Google. Provedeme také základní analýzu klíčových slov, tj. nalezneme slova, která budou zadávat uživatelé do vyhledávače, když budou hledat vaše služby či informace, které na webu prezentujete.
 • Registrace do velkých katalogů firem
  Zařídíme bezplatnou registraci na portálu Firmy.cz, Najisto.cz, ZiveFirmy.cz, Google Maps atd.
 • Napojení na podrobné statistiky návštěvnosti Google Analytics - budete moci sledovat vývoj návštěvnosti vašeho webu v čase, pozorovat chování vaších návštěvníků či zákazníků, sledovat odkud se k vám dostali, jakým jazykem mluví, kolik času na vašem webu strávili a mnoho dalších zajímavých statistik. Mnoho informací o této službě naleznete na stránkách Google analytics. Používáme také službu Google Tag Manager.
 • Napojení na diagnostický nástroj Google Search Console  - pomocí tohoto nástroje se mimojiné ve statistikách návštěvnosti navíc dozvíte to, jaké slovo návštěvníci vašeho webu zadali do vyhledávače než se dostali k vám. Více informací o tomto nástroji naleznete na stránkách Google Search Console.
 • Hosting a doménu k vašemu webu - každý web musí být na internetu někde uložen - hostován. Využíváme služeb nejlepších hostingů v České republice se špičkovou podporou, zálohováním a vysokou dostupností a stabilitou.
 • Emailové schránky k doméně - provozujte emailové schránky pod vaší doménou. Budete působit důvěryhodněji, než kdybyste na svém webu uvedli email typu "franta@seznam.cz". Navíc emaily jsou zálohovány a nikdy o ně nepříjdete. Můžete založit emailové schránky také pro své zaměstnance, nastavit jim omezené velikosti. Ke správě emailových schránek dostanete přístup.

 

 

Jak to u nás chodí ...

1

Úvodní schůzka

Po předchozí domluvě se zastavíte do naši kanceláře v Opavě. Seznámíme se, dáme si něco dobrého k pití a probereme podrobně vaše představy o projektu. Předvedeme vám práci s redakčním systémem, ukážeme řešení našich zákazníků. Pokud to k nám máte daleko, nevadí - zavoláme si nebo se spojíme přes Skype.

2

Cenová nabídka

Po zjištění vaší představy zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, pustíme se ihned do práce. Pokud ne, nabídku společně doladíme a zkusíme navrhnout jiné řešení, které bude v souladu  s vaším rozpočtem. Před započetím prací vyžadujeme min. 50% zálohu.

3

Analýza konkurence

Předtím než začneme připravovat grafiku, zmapujeme konkurenční prostředí. Zjistíme silné a slabé stránky konkurence a navrhneme grafiku, která vás odliší.

4

Grafické návrhy

Po dodání všech potřebných podkladů od vás, začneme připravovat wireframy (skicy). Uvidíte tak strukturu webu ještě předtím než ji nakreslíme. V případě jednodušších webů, tuto část řešíme přímo na úvodní schůzce. Připravíme originální grafické návrhy, ke kterým můžete vznést připomínky. Ty následně zapracujeme. Design webu se ladí tak dlouho, dokud nejste spokojeni. Avšak většinou se počítá se 3 korekcemi grafického návrhu.

5

Příprava šablon a programování

Po schválení grafických návrhů, připravíme podklady pro kódování šablony. Kodér připraví šablonu, která splňuje požadavky na nejnovější technologie a postupy. Primárně se zaměříme na správné zozbrazení na mobilních zařízeních, optimalizaci rychlosti načítání, použitelnost a přístupnost. Šablony webu napojí programátor na redakční systém Carmeo. V případě, že se rozhodnete pro funkce na míru, programátor je naprogramuje.

6

Otestování a spuštění

Váš web spustíme nejdříve v testovacím provozu, kde mu vychytáme všechny mouchy a vy si jej naplníte obsahem. Poté přejdeme do ostrého provozu, kde bude dostupný pro návštěvníky. Spuštěním webu to však nekončí. S vývojem vaší firmy a konkurence uvidíte na webu nové možnosti pro rozšíření. Po spuštění webu je vám k dispozici naše technická podpora každý den.

Vyzkoušejte nás i Vy! Za schůzku nic nedáte...

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vždy si vyslechneme jeho představy a až poté navrhujeme nejvhodnější řešení.

process background

Co o nás říkají zákazníci

S profiwebik.cz velká spokojenost. Náš web funguje nad míru našeho očekávání. Poptávky po produktech se nám zvýšili o 120% už v prvním měsíci. Pan Šrom nám vyhověl ve všech požadavcích. Komunikace je perfektní a na velmi přátelské úrovni. Redakční systém Carmeo, který máme pro editaci webu, je velmi intuitivní a není k němu potřeba žádný manuál. Řešení našich dalších požadavků probíhá prakticky obratem, což jsem u žádné firmy předtím nezažil. Oceňuji i to, že se kdykoliv dovolám a dostanu odpověď na můj dotaz. Technická podpora funguje špičkově. Tímto Vám děkuji a doporučuji!

Firmám spravuji weby prostřednictvím různých redakčních systémů a mám možnost srovnání. Se spoluprací s panem Šromem jsem maximálně spokojená. Váš redakční systém Carmeo jsem zvolila pro vlastní projekt pro jeho logičnost a srozumitelnost. Jednoduché ovládání, snadno pochopitelná nápověda včetně chytrých tipů pro seo standard. Cením si také promptních odpovědí a úprav webu. Nesnažíte se leckdy praštěné nápady šmahem zavrhnout, ale srozumitelným jazykem navrhujete řešení. Naprostá spokojenost.

Chtěli bychom velice poděkovat spol. Profiwebík.cz, zejména panu Šromovi, za skvělý průběh vytváření webových stránek pro společnost. Požadavky z naší strany byly náročné, pan Šrom vše vždy urychleně a špičkově vyřešil. Veškeré schůzky probíhaly v pohodové atmosféře, jedná se o velkého profesionála s přátelským přístupem ke klientovi. Velice rád služby společnosti Profiwebík.cz doporučíme známým. Hodně profesních a osobních úspěchů přeje realitní kancelář Aldatoni Volná Reality s.r.o.

S profiwebik.cz jsme maximálně spokojení. Oceňujeme profesionální přístup, odbornost a ochotu trpělivě odpovídat na laické dotazy. Navíc výsledný web dalece předčil naše očekávání. S klidným srdcem doporučuji.

Vždy seriózní a profesionální přístup. Dostanete rychle přesně co požadujete. Celkový návrh webových stránek předčil má očekávání. Web přilákal velké množství zákazníků a několikrát se mi zaplatil. Následné dotatečné úpravy webu v průběhu užívání nebyly nikdy žádný problém, opět vše jednoduše, zřetelně, rychle. Tímto děkuji, jsem spokojen.

S touto společností jsem navázala kontakt již v roce 2010 na doporučení známého a jsem maximálně spokojená. Osobně se obklopuji různými společnostmi, ale zdaleka žádná na mě nezapůsobila tak „PROFI“ jako Profiwebík. S čistým svědomím mohu tuto společnost doporučit. Splňují  na 150% všech pět důvodů, které uvádějí na svém webu, proč zvolit zrovna je. Tímto chci ještě jednou poděkovat panu Mgr. Pavlu Šromovi za absolutní profi přístup, trpělivost a vstřícnost. 

Firmu Profiwebik jsem vybral na základě výběrového řízení. Rozhodující kritéria byly: příznivá cena a především kvalitně vytvořit profesionální web. Po celou dobu tvorby webu jsem cítil silnou podporu a především důraz na kvalitu vytvořit co nej web. Drobné problémy se řešily v co nejkratší době. S celkovým výsledkem jsem nadšený a mohu jen doporučit. 

U profiwebík jsem si nechával vytvořit dva weby a vždy jsem byl naprosto spokojen. V porovnání s jinými nabídkami, které jsem měl byla cena velice dobrá. Všem mohu jen doporučit.

Profiwebik byl osloven na základě líbivých referencí, nicméně jsme již v počátku věděli, že design naší stránky bude specifický. Cílem bylo tedy najít partnera, kterého neodradí hledání nových cest. Nutno říci, že profiwebik splnil naše požadavky nad míru očekávání.  Děkujeme.

U profiwebik.cz jsem byl naprosto spokojen s profesionálním přístupem, okamžitou reakcí na požadavky a rychlostí vytvoření nového webu. Líbil se mi přístup při realizaci mých požadavků. Šlo o řešení šité na míru a naprosto nemám co dodat.

Vždy skvělá komunikace i domluva, návrhy lepších než mnou navrhovaných řešení (viz můj web betterminds.cz, který vytvářeli), avizované ceny i termíny vždy dodrženy, k administraci stránek využívají velice intuitivní systém Carmeo, který si osvojí každý i podprůměrně zdatný uživatel bez nutnosti znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka. Celkově velká spokojenost.

Byl jsem velmi spokojen a rád za to že jsem si vybral právě vás. Vaše práce předčila moje očekávání a měli jste spoustu dobrých nápadů, které by mě nikdy nenapadly. Jednání a rychlost dodělání stránek byla velmi dobrá. Jsem spokojen a doporučuji práci s vámi i mým přátelům.

Jsem velice rád, že jsem dostal kontakt právě na vás. Chci vám poděkovat za váš přístup a rychlost vytvoření mých nových stránek. Vzhledem k mým minulým zkušenostem můžu říct, že design zvolený pro můj web je perfektní a nemám žádných výhrad. Jsem s vaší prací spokojen. Proto vás budu dále doporučovat.

Stále váháte?

Pojďme si dát nezávaznou osobní schůzku v Opavě a nebo přímo u vás v sídle firmy. U dobrého nápoje probereme vaše požadavky a nezávazně navrhneme možná řešení. Zavolejte nebo napište, obratem se vám ozveme.