Redakční systém Carmeo 6.0

Redakční systém (CMS) je systém na kompletní správu a editaci obsahu vašeho webu. Dodáváme jej k webových stránkám, které vám vytvoříme, ale lze jej napojit na již existující weby. Více o informací o vytvoření webových stránek u nás.

V čem je redakční systém Carmeo jiný?

Hlavní odlišností Carmea od konkurelnčních redakčních systémů jsou dva režimy editace - první, klasický, přes administraci. Druhý, komfortnější, přímo z prostředí webových stránek. Tento režim přináší, jak časovou úsporu při editaci, tak i značný uživatelský komfort - každá změna se automaticky uloží a uživatel vidí ihned výsledek své práce.

 

Redakční systém Carmeo v nové verzi 6.0 přináší navíc celou řadu vylepšení a novinek:

 

 

Redakční systém Carmeo umožňuje jednoduše vytvářet, udržovat a spravovat obsah vašeho webu. Díky funkci Inline editace jednoduše kliknete do obsahu stránky vašeho webu a ihned píšete text, vložíte obrázek nebo vytvoříte odkaz. To vše bez nutnosti vstupu do  administrace. Úprava jakékoliv stránky bude tak intuitivní a přirozená jako práce ve Wordu. Podívejte se na ukázkové video.

 

Podívat se na video

 

 

Prostředí redakčního systému je uživatelsky přívětivé. Díky tomu je práce s ním jednoduchá a rychlá. Nepotřebujete žádné speciální znalostí. Systém disponuje několika moduly, které Vám usnadní práci na obsahu webu a s organizací obsahu. V případě, že máte vlastní požadavky na daný modul a nebo vám nějaký modul chybí, rádi vám jej upravíme nebo doprogramujeme na míru.

 

 

Proč NEchtít web postavený na Wordpressu a jemu podobných?

Bezpečnost

Volně dostupné redakční systémy jsou často napadány hackery kvůli svému otevřenému zdrojovému kódu a velkým množstvím instalací. Může si je kdokoliv stáhnout z internetu a zjistit si případná slabá místa pro útok. Carmeo je náš vlastní redakční systém. Je bezpečný - zaznamenali jsme několik útoků, ale žádný z nich nebyl úspěšný.

 

Doplňky a výkon webu

Carmeo je snadno rozšířitelný a přizpůsobitelný modulární systém. Asi nejznámnějším volně dostupným redakčním systémem je Wordpress. Ten používá instalaci doplňků pro rozšíření jeho funkčnosti, avšak často dochází k tomu, že se doplňky bijí mezi sebou, vyžadují placené aktualizace, mají celou řadu funkcí, které nevyužijete a hlavně často zpomalují celou administraci včetně webu. To pak sráží web na kolena před vyhledávači jako Seznam.cz nebo Google. Výkon takového webu je často kritický. Takový web se pak i hůře dohledává ve vyhledávačích. Nutno říci, že si za to mohou sami uživatelé a případně implementátoři, kteří nemají dostatečné zkušenosti.

 

Rozšířitelnost a údržba systému

Sehnat profesionálního programátora, který se vyloženě zaměřuje na Wordpress a umí vám k němu poskytnout stoprocentní podporu, není snadné. Jakákoliv další údržba systému, nebo rozšíření systému bývá velkým problémem. Vycházíme ze svých zkušeností, ale především ze zkušeností našich zákazníků. Máme mnoho zákazníků, kteří měli právě tento problém.

 

Tuctové šablony

Weby postavené na Wordpressu bývají vizuálně jednotvárné díky použitým tuctovým šablonám a většinou na první pohled jde poznat, že web je postaven na Wordpressu. Levná řešení postavená na Wordpressu nabízejí většinou studenti nebo v lepším případě, grafici nebo kodéři, kteří nemají potřebné znalosti programování. Sami rychle zvládnou nasadit volně dostupnou šablonu na Wordpress. Celé řešení je pak tím pádem rychlejší a levnější - nepotřebujete programátora.

 

Pokud však plánujete mít funkční web na delší dobu než pár měsíců, pak se zaměřte jen na profesionální řešení.

 

 

Chci více informací a ukázky

 

Jak to u nás chodí ...

1

Úvodní schůzka

Po předchozí domluvě se zastavíte do naši kanceláře v Opavě. Seznámíme se, dáme si něco dobrého k pití a probereme podrobně vaše představy o projektu. Předvedeme vám práci s redakčním systémem, ukážeme řešení našich zákazníků. Pokud to k nám máte daleko, nevadí - zavoláme si nebo se spojíme přes Skype.

2

Cenová nabídka

Po zjištění vaší představy zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, pustíme se ihned do práce. Pokud ne, nabídku společně doladíme a zkusíme navrhnout jiné řešení, které bude v souladu  s vaším rozpočtem. Před započetím prací vyžadujeme min. 50% zálohu.

3

Analýza konkurence

Předtím než začneme připravovat grafiku, zmapujeme konkurenční prostředí. Zjistíme silné a slabé stránky konkurence a navrhneme grafiku, která vás odliší.

4

Grafické návrhy

Po dodání všech potřebných podkladů od vás, začneme připravovat wireframy (skicy). Uvidíte tak strukturu webu ještě předtím než ji nakreslíme. V případě jednodušších webů, tuto část řešíme přímo na úvodní schůzce. Připravíme originální grafické návrhy, ke kterým můžete vznést připomínky. Ty následně zapracujeme. Design webu se ladí tak dlouho, dokud nejste spokojeni. Avšak většinou se počítá se 3 korekcemi grafického návrhu.

5

Příprava šablon a programování

Po schválení grafických návrhů, připravíme podklady pro kódování šablony. Kodér připraví šablonu, která splňuje požadavky na nejnovější technologie a postupy. Primárně se zaměříme na správné zozbrazení na mobilních zařízeních, optimalizaci rychlosti načítání, použitelnost a přístupnost. Šablony webu napojí programátor na redakční systém Carmeo. V případě, že se rozhodnete pro funkce na míru, programátor je naprogramuje.

6

Otestování a spuštění

Váš web spustíme nejdříve v testovacím provozu, kde mu vychytáme všechny mouchy a vy si jej naplníte obsahem. Poté přejdeme do ostrého provozu, kde bude dostupný pro návštěvníky. Spuštěním webu to však nekončí. S vývojem vaší firmy a konkurence uvidíte na webu nové možnosti pro rozšíření. Po spuštění webu je vám k dispozici naše technická podpora každý den.

Vyzkoušejte nás i Vy! Za schůzku nic nedáte...

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vždy si vyslechneme jeho představy a až poté navrhujeme nejvhodnější řešení.

process background

Co o nás říkají zákazníci

S profiwebik.cz velká spokojenost. Náš web funguje nad míru našeho očekávání. Poptávky po produktech se nám zvýšili o 120% už v prvním měsíci. Pan Šrom nám vyhověl ve všech požadavcích. Komunikace je perfektní a na velmi přátelské úrovni. Redakční systém Carmeo, který máme pro editaci webu, je velmi intuitivní a není k němu potřeba žádný manuál. Řešení našich dalších požadavků probíhá prakticky obratem, což jsem u žádné firmy předtím nezažil. Oceňuji i to, že se kdykoliv dovolám a dostanu odpověď na můj dotaz. Technická podpora funguje špičkově. Tímto Vám děkuji a doporučuji!

Firmám spravuji weby prostřednictvím různých redakčních systémů a mám možnost srovnání. Se spoluprací s panem Šromem jsem maximálně spokojená. Váš redakční systém Carmeo jsem zvolila pro vlastní projekt pro jeho logičnost a srozumitelnost. Jednoduché ovládání, snadno pochopitelná nápověda včetně chytrých tipů pro seo standard. Cením si také promptních odpovědí a úprav webu. Nesnažíte se leckdy praštěné nápady šmahem zavrhnout, ale srozumitelným jazykem navrhujete řešení. Naprostá spokojenost.

Chtěli bychom velice poděkovat spol. Profiwebík.cz, zejména panu Šromovi, za skvělý průběh vytváření webových stránek pro společnost. Požadavky z naší strany byly náročné, pan Šrom vše vždy urychleně a špičkově vyřešil. Veškeré schůzky probíhaly v pohodové atmosféře, jedná se o velkého profesionála s přátelským přístupem ke klientovi. Velice rád služby společnosti Profiwebík.cz doporučíme známým. Hodně profesních a osobních úspěchů přeje realitní kancelář Aldatoni Volná Reality s.r.o.

S profiwebik.cz jsme maximálně spokojení. Oceňujeme profesionální přístup, odbornost a ochotu trpělivě odpovídat na laické dotazy. Navíc výsledný web dalece předčil naše očekávání. S klidným srdcem doporučuji.

Vždy seriózní a profesionální přístup. Dostanete rychle přesně co požadujete. Celkový návrh webových stránek předčil má očekávání. Web přilákal velké množství zákazníků a několikrát se mi zaplatil. Následné dotatečné úpravy webu v průběhu užívání nebyly nikdy žádný problém, opět vše jednoduše, zřetelně, rychle. Tímto děkuji, jsem spokojen.

S touto společností jsem navázala kontakt již v roce 2010 na doporučení známého a jsem maximálně spokojená. Osobně se obklopuji různými společnostmi, ale zdaleka žádná na mě nezapůsobila tak „PROFI“ jako Profiwebík. S čistým svědomím mohu tuto společnost doporučit. Splňují  na 150% všech pět důvodů, které uvádějí na svém webu, proč zvolit zrovna je. Tímto chci ještě jednou poděkovat panu Mgr. Pavlu Šromovi za absolutní profi přístup, trpělivost a vstřícnost. 

Firmu Profiwebik jsem vybral na základě výběrového řízení. Rozhodující kritéria byly: příznivá cena a především kvalitně vytvořit profesionální web. Po celou dobu tvorby webu jsem cítil silnou podporu a především důraz na kvalitu vytvořit co nej web. Drobné problémy se řešily v co nejkratší době. S celkovým výsledkem jsem nadšený a mohu jen doporučit. 

U profiwebík jsem si nechával vytvořit dva weby a vždy jsem byl naprosto spokojen. V porovnání s jinými nabídkami, které jsem měl byla cena velice dobrá. Všem mohu jen doporučit.

Profiwebik byl osloven na základě líbivých referencí, nicméně jsme již v počátku věděli, že design naší stránky bude specifický. Cílem bylo tedy najít partnera, kterého neodradí hledání nových cest. Nutno říci, že profiwebik splnil naše požadavky nad míru očekávání.  Děkujeme.

U profiwebik.cz jsem byl naprosto spokojen s profesionálním přístupem, okamžitou reakcí na požadavky a rychlostí vytvoření nového webu. Líbil se mi přístup při realizaci mých požadavků. Šlo o řešení šité na míru a naprosto nemám co dodat.

Vždy skvělá komunikace i domluva, návrhy lepších než mnou navrhovaných řešení (viz můj web betterminds.cz, který vytvářeli), avizované ceny i termíny vždy dodrženy, k administraci stránek využívají velice intuitivní systém Carmeo, který si osvojí každý i podprůměrně zdatný uživatel bez nutnosti znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka. Celkově velká spokojenost.

Byl jsem velmi spokojen a rád za to že jsem si vybral právě vás. Vaše práce předčila moje očekávání a měli jste spoustu dobrých nápadů, které by mě nikdy nenapadly. Jednání a rychlost dodělání stránek byla velmi dobrá. Jsem spokojen a doporučuji práci s vámi i mým přátelům.

Jsem velice rád, že jsem dostal kontakt právě na vás. Chci vám poděkovat za váš přístup a rychlost vytvoření mých nových stránek. Vzhledem k mým minulým zkušenostem můžu říct, že design zvolený pro můj web je perfektní a nemám žádných výhrad. Jsem s vaší prací spokojen. Proto vás budu dále doporučovat.

Stále váháte?

Zastavte se do naši kanceláře na Těšínské ulici v Opavě. U dobrého nápoje probereme vaše požadavky a nezávazně navrhneme možná řešení. Zavolejte nebo napište, obratem se vám ozveme.