Seznamte se s námi

Jsme internetové studio Profiwebik.cz - tým profesionálů na volné noze. Vymýšlet, navrhovat a programovat nás baví a jsme rádi, že díky vaší důvěře, můžeme realizovat stále nové a nové projekty.

Kdo jsme a co děláme?

Profiwebík.cz funguje od roku 2009. Specializujeme se na tvorbu webových stránek pro firmy i jednotlivce. Působíme po celé České republice, ale máme klienty i v zahraničí. Osobní schůzky si s našimi zákazníky sjednáváme v Opavě, případně přes online video konferenci.

 

V době založení byl Profiwebík.cz tvořen jedním členem. Postupně vývoj profesionálních webových stránek vyžadoval specializace na různé oblasti a dnes máme stabilně 4 členy. Díky tomu umíme zákazníkům nabídnout široké spektrum služeb na klíč:

 

 

Nenabízíme žádná krabicová řešení. Každý web je unikát a má jiná specifika, proto ke každému projektu přistupujeme individuálně. Všechny naše weby stavíme na vlastním výkonném redakčním systému Carmeo.

 

Za celou dobu svého fungování máme 100% spokojených zákazníků. Dokládají to mimo jiné i recenze na firmy.cz nebo Google. Spolupracujeme také s internetovými agenturami, kterým pomáháme vyvíjet jejich řešení pro jejich zákazníky - eshopy, redakční systémy, CRM systémy. Na projektech zhodnocujeme mnohaleté zkušenosti a know-how. Pravidelně se vzděláváme a navštěvujeme různé konference. Naše weby slaví úspěch i v prestižních soutěžích jako např. Zlatý erb. Podívejte se na naše reference.

 

"NEděláme weby, kterými se NEmůžeme pochlubit..."

Mgr. Pavel Šrom, zakladatel Profiwebik.cz

 

 

Představujeme náš tým

Mgr. Pavel Šrom

project manager
backend developer

Tomáš Slezák

frontend developer

Lukáš Pallag

creative designer

Jitka Hrabálková

creative designer
externista

 

Naše cíle a poslání

Chceme zákazníkovi nabídnou co nejlepší poměr ceny a nadstandardní kvality. Webové stránky tvoříme tak, aby obstály v konkurenčním prostředí. Pomáháme všem klientům v růstu jejich podnikání. Jen tak mohou být weby úspěšné. U projektů se zaměřujeme na:

 

 

"Našim primárním cílem je 100% spokojenost zákazníka. Tu umíme garantovat..."

Mgr. Pavel Šrom, zakladatel Profiwebik.cz

 

 

Používáme nejmodernější technologie pro vývoj webů

 

php
laravel
mysql
html5
css3
sass
jquery
vue
alpine
bitbucket
git
visual studio code

Vyzkoušejte nás i Vy! Za schůzku nic nedáte...

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vždy si vyslechneme jeho představy a až poté navrhujeme nejvhodnější řešení.

process background

Co o nás říkají zákazníci

S profiwebik.cz velká spokojenost. Náš web funguje nad míru našeho očekávání. Poptávky po produktech se nám zvýšili o 120% už v prvním měsíci. Pan Šrom nám vyhověl ve všech požadavcích. Komunikace je perfektní a na velmi přátelské úrovni. Redakční systém Carmeo, který máme pro editaci webu, je velmi intuitivní a není k němu potřeba žádný manuál. Řešení našich dalších požadavků probíhá prakticky obratem, což jsem u žádné firmy předtím nezažil. Oceňuji i to, že se kdykoliv dovolám a dostanu odpověď na můj dotaz. Technická podpora funguje špičkově. Tímto Vám děkuji a doporučuji!

Firmám spravuji weby prostřednictvím různých redakčních systémů a mám možnost srovnání. Se spoluprací s panem Šromem jsem maximálně spokojená. Váš redakční systém Carmeo jsem zvolila pro vlastní projekt pro jeho logičnost a srozumitelnost. Jednoduché ovládání, snadno pochopitelná nápověda včetně chytrých tipů pro seo standard. Cením si také promptních odpovědí a úprav webu. Nesnažíte se leckdy praštěné nápady šmahem zavrhnout, ale srozumitelným jazykem navrhujete řešení. Naprostá spokojenost.

Chtěli bychom velice poděkovat spol. Profiwebík.cz, zejména panu Šromovi, za skvělý průběh vytváření webových stránek pro společnost. Požadavky z naší strany byly náročné, pan Šrom vše vždy urychleně a špičkově vyřešil. Veškeré schůzky probíhaly v pohodové atmosféře, jedná se o velkého profesionála s přátelským přístupem ke klientovi. Velice rád služby společnosti Profiwebík.cz doporučíme známým. Hodně profesních a osobních úspěchů přeje realitní kancelář Aldatoni Volná Reality s.r.o.

S profiwebik.cz jsme maximálně spokojení. Oceňujeme profesionální přístup, odbornost a ochotu trpělivě odpovídat na laické dotazy. Navíc výsledný web dalece předčil naše očekávání. S klidným srdcem doporučuji.

Vždy seriózní a profesionální přístup. Dostanete rychle přesně co požadujete. Celkový návrh webových stránek předčil má očekávání. Web přilákal velké množství zákazníků a několikrát se mi zaplatil. Následné dotatečné úpravy webu v průběhu užívání nebyly nikdy žádný problém, opět vše jednoduše, zřetelně, rychle. Tímto děkuji, jsem spokojen.

S touto společností jsem navázala kontakt již v roce 2010 na doporučení známého a jsem maximálně spokojená. Osobně se obklopuji různými společnostmi, ale zdaleka žádná na mě nezapůsobila tak „PROFI“ jako Profiwebík. S čistým svědomím mohu tuto společnost doporučit. Splňují  na 150% všech pět důvodů, které uvádějí na svém webu, proč zvolit zrovna je. Tímto chci ještě jednou poděkovat panu Mgr. Pavlu Šromovi za absolutní profi přístup, trpělivost a vstřícnost. 

Firmu Profiwebik jsem vybral na základě výběrového řízení. Rozhodující kritéria byly: příznivá cena a především kvalitně vytvořit profesionální web. Po celou dobu tvorby webu jsem cítil silnou podporu a především důraz na kvalitu vytvořit co nej web. Drobné problémy se řešily v co nejkratší době. S celkovým výsledkem jsem nadšený a mohu jen doporučit. 

U profiwebík jsem si nechával vytvořit dva weby a vždy jsem byl naprosto spokojen. V porovnání s jinými nabídkami, které jsem měl byla cena velice dobrá. Všem mohu jen doporučit.

Profiwebik byl osloven na základě líbivých referencí, nicméně jsme již v počátku věděli, že design naší stránky bude specifický. Cílem bylo tedy najít partnera, kterého neodradí hledání nových cest. Nutno říci, že profiwebik splnil naše požadavky nad míru očekávání.  Děkujeme.

U profiwebik.cz jsem byl naprosto spokojen s profesionálním přístupem, okamžitou reakcí na požadavky a rychlostí vytvoření nového webu. Líbil se mi přístup při realizaci mých požadavků. Šlo o řešení šité na míru a naprosto nemám co dodat.

Vždy skvělá komunikace i domluva, návrhy lepších než mnou navrhovaných řešení (viz můj web betterminds.cz, který vytvářeli), avizované ceny i termíny vždy dodrženy, k administraci stránek využívají velice intuitivní systém Carmeo, který si osvojí každý i podprůměrně zdatný uživatel bez nutnosti znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka. Celkově velká spokojenost.

Byl jsem velmi spokojen a rád za to že jsem si vybral právě vás. Vaše práce předčila moje očekávání a měli jste spoustu dobrých nápadů, které by mě nikdy nenapadly. Jednání a rychlost dodělání stránek byla velmi dobrá. Jsem spokojen a doporučuji práci s vámi i mým přátelům.

Jsem velice rád, že jsem dostal kontakt právě na vás. Chci vám poděkovat za váš přístup a rychlost vytvoření mých nových stránek. Vzhledem k mým minulým zkušenostem můžu říct, že design zvolený pro můj web je perfektní a nemám žádných výhrad. Jsem s vaší prací spokojen. Proto vás budu dále doporučovat.

Stále váháte?

Pojďme si dát nezávaznou osobní schůzku v Opavě a nebo přímo u vás v sídle firmy. U dobrého nápoje probereme vaše požadavky a nezávazně navrhneme možná řešení. Zavolejte nebo napište, obratem se vám ozveme.