Proč si nechat web vytvořit právě u nás?

Garance kvality a vaší spokojenosti

Vytvoříme vám profesionální webové stránky s originálním designem na míru přesně podle vašich představ za férové ceny.

 

Vytvoření internetových stránek na míru

Co vám nabízíme?

 • vytvoření profesionálních internetových stránek s originálním, moderním designem (nepoužíváme žádné předpřipravené šablony, každý projekt je originál)
 • redakční systém Carmeo pro kompletní správu obsahu vašeho webu s funkcí Inline Editace
 • redesign vašeho současného webu (překreslení grafiky webu)
 • grafické práce (webdesign, vizitky, loga, corporate identity, letáky, polepy na auta apod.)


To vše se zárukou kvality a vaší spokojenosti!

K internetovým stránkám vám ZDARMA zařídíme

 • Základní SEO optimalizaci pro vyhledávače
  váš web bude k nalezení přes vyhledávače jako je Seznam.cz a Google.cz. Provedeme také základní analýzu klíčových slov, tj. nalezneme slova, která budou zadávat uživatelé do vyhledávače, když budou hledat vaše služby či informace, které na webu prezentujete.
 • Registrace do velkých katalogů firem
  Zařídíme bezplatnou registraci na portálu Firmy.cz, Najisto.cz, ZiveFirmy.cz, Klikni.cz.
 • Napojení na podrobné statistiky návštěvnosti Google Analytics - budete moci sledovat vývoj návštěvnosti vašeho webu v čase, pozorovat chování vaších návštěvníků či zákazníků, sledovat odkud se k vám dostali, jakým jazykem mluví, kolik času na vašem webu strávili a mnoho dalších zajímavých statistik. Mnoho informací o této službě naleznete na stránkách Google analytics.
 • Napojení na diagnostický nástroj Google Webmaster Tools - pomocí tohoto nástroje se mimojiné ve statistikách návštěvnosti navíc dozvíte to, jaké slovo návštěvníci vašeho webu zadali do vyhledávače než se dostali k vám. Více informací o tomto nástroji naleznete na stránkách Google webmaster tools.
 • Hosting a doménu k vašemu webu - každý web musí být na internetu někde uložen - hostován. Máme dlouhodobě pozitivní zkušenosti se společností OneSolution, kde provozujeme námi vyrobené weby. OneSolution nabízí uctyhodnou 99,9% dostupnost vašeho webu včetně důkladného zabezpeční jak hostingu, tak i domény. Více informací se dočtete na stránkách www.onebit.cz.

 

Jak vypadají vytvořené internetové stránky z dílny Profiwebik.cz?

 • májí pěkný, moderní, originální design.
 • jsou přehledné pro vašeho zákazníka i pro vyhledávače.
 • má propracovanou struktura obsahu a navigačních prvků (menu, navigace apod.).
 • ve vyhledávačích se neztratí.
 • používá profesionální redakční systém Carmeo na správu obsahu. Díky redakčnímu systému bude správa vašich internetových stránek intuitivní a jednoduchá podobně jako práce ve Wordu. Přečtěte si více informací!

   

Pokud však hledáte rychlé, provizorní, nízkonákladové, amaterské řešení založené na okoukaných šablonách či volně dostupných, mnohdy špatně rozšiřitelných, systémech na správu obsahu (Wordpress, Joomla apod.), nemůžeme vám bohužel vyjít vstříc. Nabízíme jen profesionální řešení šité na míru vaším potřebám - vaším zákazníkům!

Jak bude probíhat spolupráce s Vámi?

 • Zašlete nám poptávku, kde co nejpodrobněji popište Vaše požadavky na internetové stránky či jinou službu (redesign webu, napojení stávajícího webu na redakční systém, vytvoření grafiky pro reklamu atd.). V co nejkratší době Vás budeme kontaktovat s návrhem řešení a cenou, popř. po Vás budeme chtít další upřesnění zakázky.
 • Po upřesnění všech požadavků na nový web, zpracujeme specifikaci k projektu, kterou Vám zašleme k odsouhlasení. Po schválení navrženého řešení, potvrzení vaší objednávky a zaplacení cca 50% zálohy z celkové ceny projektu začnou samotné práce na projektu.
 • Na základě specifikace zpracujeme grafický návrh, který Vám zašleme ke schválení. Vy se k návrhu vyjádříte, popř. vznesete připomínky k návrhu. Design webu se ladí tak dlouho, dokud nejste spokojeni. Avšak většinou se počítá s až 5 korekcemi grafického návrhu.
 • Po schválení grafického návrhu je grafika kodérem nařezána a převedena do šablony. Šablona je programátorem napojena na redakční systém a web je nasazen do internetového prostředí, aniž by jej vyhledávače zaregistrovali.
 • Až poté co si web naplníte obsahem prostřednictvím redakčního systému, je web spuštěn do ostrého provozu a zpřístupněn vyhledávačům.
 • Při tvorbě webových stránek většinou postačuje komunikace prostřednictvím emailů, telefonicky, popř. přes skype. V případě větších nároků na webovou aplikaci, pokud se nacházíte do 30 km od Opavy, můžeme tvorbu vašeho webu řešit osobně na schůzkách.

Napsali o nás

Proč web od nás?

1 Odbornost a technologie
Neustále a rádi sledujeme nové trendy vývoje webů.

 

2 Kvalitní zpracování
Váš web se díky originálnímu designu a zpracování na internetu neztratí.

 

3 Férové ceny
Přesnou cenu projektu budete znát vždy dopředu.

 

4 Individuální přístup
Výjdeme vstříc všem vaším podnětům a specifickým požadavkům.

 

5 Garance spokojenosti
Naší zákazníci nás doporučují dále. Vyzkoušejte nás i vy a přesvědčte se!