Zaujaly Vás naše reference?

Vyplňte nezávaznou poptávku!

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě.

 

Vybrané reference

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě. Pro ukázku zde vystavujeme část naších referencí. Máme rovněž zkušenosti s tvorbou a návrhem redakčních systémů, intranetových systémů a miniaplikacemi.

Unifix s.r.o.

Unifix s.r.o.

Responzivní firemní prezentace pro společnost Unifix s.r.o. Společnost provádí elektroinstalační práce, prodává svářecí techniku, antenní a satelitní techniku, instaluje kamerové systémy a komponenty pro inteligentní domácnost. Součástí webu je i redakční systém Carmeo s funkcí Inline editace.

Realizace
duben 2016

Odkaz na web
www.unifix.cz, www.digisattv.cz

 

Ekonomický software Gamiresso

Ekonomický software Gamiresso

Responzivní produktová prezentace ekonomického software pro výrobu a prodej Gamiresso ®. Program je navržen pro restaurace, hotely, závodní jídelny, školní jídelny, jídelny v nemocnicích, lázeňských kuchyní, bufety, odborné školy, potravinářské výrobny atd.  Součástí webu je i redakční systém Carmeo s funkcí Inline editace.

Realizace
březen 2016

Odkaz na web
www.gamiresso.cz

Svatebni-holubi.cz

Svatebni-holubi.cz

Moderní responzivní www prezentace pro pana Navrátila, který nabízí zapůjčení poštovních holubů jako originální svatební dar. Web pohání nejnovější verze redakčního systému Carmeo ve verzi 5.0. Součástí zakázky byla i částečná příprava a korektury textů.

Realizace
leden 2016

Odkaz na web
www.svatebni-holubi.cz

Lurox - bezpečnostní agentura s.r.o.

Lurox - bezpečnostní agentura s.r.o.

Responzivní firemní prezentace bezpečnostní agentury Lurox s.r.o, která se zabývá fyzickou ostrahou osob a majetku po celé ČR, poskytuje pravidelnou kontrolu objektů, převoz finančních hotovostí a cenný zásilek, fyzickou ostrahu společenských akcí. Součástí webu je i redakční systém Carmeo s funkčí Inline editace. K webu zákazník požadoval logo a vizitky.

Realizace
leden 2016

Odkaz na web
www.lurox.cz

 

Dentalstyl s.r.o.

Dentalstyl s.r.o.

Webové stránky s redakčním systémem Carmeo s funkcí Inline editace pro zubní ordinaci Dentalstyl z Ostravy. Web je optimalizován pro mobilní zařízení. Společnost poskytuje kromě základní stomatologické péče i služby estetické, protetické, dětské stomatologie, endodoncie, parodontologie a další. Součástí zakázky bylo navíc i vytvoření logotypu.

Realizace
prosinec 2015

Odkaz na web
www.dentalstyl.cz

Kokeš Steel s.r.o.

Kokeš Steel s.r.o.

Moderní responzivní firemní prezentace pro společnost Kokeš Steel s.r.o., která nabízí opracování železných i neželezných kovů na několika moderních CNC obráběcích centrech a samostatnou kovovýrobu. Web pohání nejnovější verze redakčního systému Carmeo. Součástí zakázky byla příprava a korektury textů, jazykové mutace pro francouzštinu a angličtinu, profesionální fotografování výrobků pomocí mobilního ateliéru. Nafocené výrobky si můžete prohlédnout na webu v části Produkty.

Realizace
říjen 2015

Odkaz na web
www.kokes-steel.cz

Penzion Slanina, Kravaře

Penzion Slanina, Kravaře

Oficiální webové stránky penzionu Slanina, který se nachází v Kravařích u Hlučína. Nabízí ubytování pro 15 osob v příjemných dvou nebo tří lůžkových nekuřáckých pokojích. Restaurace penzionu Slanina nabízí výbornou kuchyni po celý den s možnosti objednávky snídaní. Samozřejmostí je oddělený salónek pro nekuřácké hosty s možnosti pronájmu. V sezóně nabízí kryté venkovní posezení na zahrádce s dětským hřištěm.

Realizace
srpen 2015

Odkaz na web
www.penzion-slanina.cz

Carmeo.cz

Carmeo.cz

One page responzivní webová prezentace produktu - redakčního systému Carmeo.

Realizace
červenec 2015

Odkaz na web
www.carmeo.cz

RaceData.eu

RaceData.eu

Responzivní web založený na redakčním systému Carmeo. Součástí zakázky byla i jednoduchá internetová aplikace na správu dat o motocyklových závodech a trénincích s možností tisku formulářů. Zákazníkem byl motocyklový závodník Lukáš Šembera.

Realizace
červen 2015

Odkaz na web
www.racedata.eu
(v současnosti web neexistuje)

Obec Štáblovice

Obec Štáblovice

Oficiální stránky obce Štáblovice nabízí svým návštěvníkům vyhledávání s našeptávačem, kalendář akcí, možnost přihlášení k odběru novinek, rozsáhlé galerie, úřední desku, vývěsku a anketu. Web pohání redakční systém Carmeo.

Realizace
únor 2015

Odkaz na web
www.obecstablovice.cz

Napsali o nás

Proč web od nás?

1 Odbornost a technologie
Neustále a rádi sledujeme nové trendy vývoje webů.

 

2 Kvalitní zpracování
Váš web se díky originálnímu designu a zpracování na internetu neztratí.

 

3 Férové ceny
Přesnou cenu projektu budete znát vždy dopředu.

 

4 Individuální přístup
Výjdeme vstříc všem vaším podnětům a specifickým požadavkům.

 

5 Garance spokojenosti
Naší zákazníci nás doporučují dále. Vyzkoušejte nás i vy a přesvědčte se!