Zaujaly Vás naše reference?

Vyplňte nezávaznou poptávku!

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě.

 

Vybrané reference

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě. Pro ukázku zde vystavujeme část naších referencí. Máme rovněž zkušenosti s tvorbou a návrhem redakčních systémů, intranetových systémů a miniaplikacemi.

Pytlikynabylinky.cz

Pytlikynabylinky.cz

Responzivní webové stránky zaměřené na prodej bavlněných pytlíků na bylinky a propagaci prodejny. Součástí zakázky byl copywritting, profesionální fotografování pytlíků, programování objednávkového formuláře na míru, naplnění obsahu.

Realizace
srpen 2016

Odkaz na web
www.pytlikynabylinky.cz

Zaměstnanecká poradna soszamestnanci.cz

Zaměstnanecká poradna soszamestnanci.cz

Responzivní webové stránky zaměřené na bezplatné právní poradenství pro zaměstnance. Součástí zakázky bylo překódování webové šablony do responzivní podoby a programování funkcí na míru.

Realizace
říjen 2016

Odkaz na web
www.soszamestnanci.cz

DK-dremax

DK-dremax

Responzivní firemní webové stránky zaměřené na propagaci služeb a prodejny stavební společnosti DK dremax z Příbora. Součástí zakázky byly úpravy v redakčním systému Carmeo na míru,  copywritting a korektury obsahu.

Realizace
červenec 2016

Odkaz na web
www.mojedrevo.cz

Penízesnámi.cz

Penízesnámi.cz

Responzivní web zaměřený na poskytování rychlých půjček na opavsku. Webová prezentace poháněna redakčním systémem Carmeo. Součástí zakázky bylo napojení webu na API affiliate společností, copywritting, email marketing, tvorba grafických bannerů.

Realizace
červen 2016

Odkaz na web
www.penizesnami.cz

All podlahy s.r.o.

All podlahy s.r.o.

Společnost All podlahy s.r.o. je podlahové studio, které nabízí moderní podlahové krytiny - vinylové podlahy, speciální objektové podlahy, objektové i bytové koberce - předních světových výrobců. Webové stránky byly optimalizovány pro mobní telefony a tablety a napojeny na redakční systém Carmeo.

Realizace
květen 2016

Odkaz na web
www.allpodlahy.cz

Unifix s.r.o.

Unifix s.r.o.

Responzivní firemní prezentace pro společnost Unifix s.r.o. Společnost provádí elektroinstalační práce, prodává svářecí techniku, antenní a satelitní techniku, instaluje kamerové systémy a komponenty pro inteligentní domácnost. Součástí webu je i redakční systém Carmeo s funkcí Inline editace.

Realizace
duben 2016

Odkaz na web
www.unifix.cz, www.digisattv.cz

 

Ekonomický software Gamiresso

Ekonomický software Gamiresso

Responzivní produktová prezentace ekonomického software pro výrobu a prodej Gamiresso ®. Program je navržen pro restaurace, hotely, závodní jídelny, školní jídelny, jídelny v nemocnicích, lázeňských kuchyní, bufety, odborné školy, potravinářské výrobny atd.  Součástí webu je i redakční systém Carmeo s funkcí Inline editace.

Realizace
březen 2016

Odkaz na web
www.gamiresso.cz

Svatebni-holubi.cz

Svatebni-holubi.cz

Moderní responzivní www prezentace pro pana Navrátila, který nabízí zapůjčení poštovních holubů jako originální svatební dar. Web pohání nejnovější verze redakčního systému Carmeo ve verzi 5.0. Součástí zakázky byla i částečná příprava a korektury textů.

Realizace
leden 2016

Odkaz na web
www.svatebni-holubi.cz

Lurox - bezpečnostní agentura s.r.o.

Lurox - bezpečnostní agentura s.r.o.

Responzivní firemní prezentace bezpečnostní agentury Lurox s.r.o, která se zabývá fyzickou ostrahou osob a majetku po celé ČR, poskytuje pravidelnou kontrolu objektů, převoz finančních hotovostí a cenný zásilek, fyzickou ostrahu společenských akcí. Součástí webu je i redakční systém Carmeo s funkčí Inline editace. K webu zákazník požadoval logo a vizitky.

Realizace
leden 2016

Odkaz na web
www.lurox.cz

 

Dentalstyl s.r.o.

Dentalstyl s.r.o.

Webové stránky s redakčním systémem Carmeo s funkcí Inline editace pro zubní ordinaci Dentalstyl z Ostravy. Web je optimalizován pro mobilní zařízení. Společnost poskytuje kromě základní stomatologické péče i služby estetické, protetické, dětské stomatologie, endodoncie, parodontologie a další. Součástí zakázky bylo navíc i vytvoření logotypu.

Realizace
prosinec 2015

Odkaz na web
www.dentalstyl.cz

Napsali o nás

Proč web od nás?

1 Odbornost a technologie
Neustále a rádi sledujeme nové trendy vývoje webů.

 

2 Kvalitní zpracování
Váš web se díky originálnímu designu a zpracování na internetu neztratí.

 

3 Férové ceny
Přesnou cenu projektu budete znát vždy dopředu.

 

4 Individuální přístup
Výjdeme vstříc všem vaším podnětům a specifickým požadavkům.

 

5 Garance spokojenosti
Naší zákazníci nás doporučují dále. Vyzkoušejte nás i vy a přesvědčte se!