Zaujaly Vás naše reference?

Vyplňte nezávaznou poptávku!

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě.

 

Vybrané reference

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě. Pro ukázku zde vystavujeme část naších referencí. Máme rovněž zkušenosti s tvorbou a návrhem redakčních systémů, intranetových systémů a miniaplikacemi.

Knižní klub Betterminds.cz

Knižní klub Betterminds.cz

Startup knižního klubu BetterMinds.cz. Díky betterminds obdrží zákazník jednou měsíčně souhrn z úspěšné a hlavně prověřené knihy, z něhož se dozví to nejpodstatnější, co tato kniha nabízí a zároveň díky němu ušetří desítky hodin měsíčně. Redakční systém Carmeo byl rozšířen o další moduly na základě potřeb zákazníka. Web je napojen na platební bránu GoPay.

Realizace
červenec 2018

Odkaz na web
www.betterminds.cz

Conference on certification

Conference on certification

Web s registračním formlulářem a s redakčním systémem Carmeo. Web je určen pro prezentaci první konference o certifikaci elektronických výrobků ve střední Evropě.

Realizace
duben 2018

Odkaz na web
www.conferenceoncertification.com

Inwest AT s.r.o.

Inwest AT s.r.o.

Webové stránky s prezentací nemovitostí pro realitní kancelář Inwest AT s.r.o. Hnacím motorem webu je redakční systém Carmeo. Součástí zakázky bylo vytvoření loga, vizitek a reklamních bannerů.

Realizace
únor 2018

Odkaz na web
www.inwest.at

Kompenz AC s.r.o.

Kompenz AC s.r.o.

Modifikace šablony originálního webu Worktestu s úpravami na míru pro společnost Kompenz s.r.o. Worktest je leaderem projektivní psychometriky.

Realizace
prosinec 2017

Odkaz na web
www.kompenz.cz

Hydrozdroj s.r.o.

Hydrozdroj s.r.o.

Společnost Hydrozdroj s.r.o. podniká v oblasti vrtaných studní, geologických průzkumů a realizací vrtů pro tepelná čerpadla. Hnacím motorem webu je samozřejmě redakční systém Carmeo. Součástí zakázky byly korekce obsahu a galerie referencí na míru.

Realizace
listopad 2017

Odkaz na web
www.hydrozdroj.cz

Industryoil s.r.o.

Industryoil s.r.o.

Společnost Industryoil s.r.o. prodává průmyslové a technologické oleje Houghton a Shell. Zákazník měl vysoké požadavky na grafické provedení a přehlednost. Web byl napojen na redakční systém Carmeo s funkcí inline editace.

Realizace
říjen 2017

Odkaz na web
www.industryoil.cz

Firstmate.cz

Firstmate.cz

Responzivní české webové stránky zahraničního originálu firstmate.com pro společnost Staz s.r.o. zabývající se prodejem krmiv pro kočky a pro psy. Web se nasazoval na zcela novou šablonu, která vznikla překódováním originálu. Součástí zakázky bylo plnění webu obsahem, jeho korekce a doplnění na základě stávajícího webu firstmate.cz a překlad originálních textů z anglického originálu do češtiny. Česká verze webu má mnoho úprav na míru - poradna pro zákazníky a blog.

Realizace
září 2017

Odkaz na web
www.firstmate.cz

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Pelikána

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Pelikána

Responzivní modifikace dodané šablony s úpravami na míru a napojením na náš redakční systém. Vytvořeno pro pražskou advokátní kancelář JUDr. Pelikána.

Realizace
srpen 2017

Odkaz na web
www.akpelikan.cz

Grafik Lukáš Pallag

Grafik Lukáš Pallag

Moderní webové stránky pro grafika Lukáše Pallaga. Je grafikem v odvětvích fotografování, tiskovin, webové grafiky a kresby. Web byl na základě dodaného grafického návrhu nakódován a napojen na redakční systém Carmeo s propojením na Facebook.

Realizace
srpen 2017

Odkaz na web
www.pallagart.cz

TS Hlučín s.r.o.

TS Hlučín s.r.o.

Webové stránky technických služeb v Hlučíně. Zajišťují úkoly veřejné služby, konkrétně se jedná o letní a zimní údržbu veřejných komunikací a chodníků, údržbu veřejné zeleně, zabezpečení čistoty města, zajištění provozu veřejného osvětlení, dopravního značení, světelné signalizace, správu pohřebišť včetně výkopu hrobů, správu parkovišť, správu záchytné stanice pro psy, sběrného dvora nebezpečných odpadů, správu autobusového nádraží a dětských hřišť. Součástí zakázky byla i koordinace úprav aplikací třetích stran.

Realizace
červen 2017

Odkaz na web
www.tshlucin.cz

Napsali o nás

Proč web od nás?

1 Odbornost a technologie
Neustále a rádi sledujeme nové trendy vývoje webů.

 

2 Kvalitní zpracování
Váš web se díky originálnímu designu a zpracování na internetu neztratí.

 

3 Férové ceny
Přesnou cenu projektu budete znát vždy dopředu.

 

4 Individuální přístup
Výjdeme vstříc všem vaším podnětům a specifickým požadavkům.

 

5 Garance spokojenosti
Naší zákazníci nás doporučují dále. Vyzkoušejte nás i vy a přesvědčte se!