Zaujaly Vás naše reference?

Vyplňte nezávaznou poptávku!

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě.

 

Vybrané reference

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kterým webové projekty pomáhají v rozvoji podnikání i osobním životě. Pro ukázku zde vystavujeme část naších referencí. Máme rovněž zkušenosti s tvorbou a návrhem redakčních systémů, intranetových systémů a miniaplikacemi.

Grafik Lukáš Pallag

Grafik Lukáš Pallag

Moderní webové stránky pro grafika Lukáše Pallaga. Je grafikem v odvětvích fotografování, tiskovin, webové grafiky a kresby. Web byl na základě dodaného grafického návrhu nakódován a napojen na redakční systém Carmeo s propojením na Facebook.

Realizace
srpen 2017

Odkaz na web
www.pallagart.cz

GProjekt CB s.r.o.

GProjekt CB s.r.o.

Webové stránky pražské stavební společnosti GProjekt CB s.r.o. Firma zajišťuje bytovou výstavbu, výstavbu rodinných domů na klíč, dřevostavby, rekonstrukce, zemní a výkopové práce. Web byl napojen na redakční systém Carmeo s modulem pro prezentaci referencí. Součástí zakázky byla také úprava loga a vytvoření vizitek.

Realizace
červenec 2017

Odkaz na web
www.gprojektcb.cz

TS Hlučín s.r.o.

TS Hlučín s.r.o.

Webové stránky technických služeb v Hlučíně. Zajišťují úkoly veřejné služby, konkrétně se jedná o letní a zimní údržbu veřejných komunikací a chodníků, údržbu veřejné zeleně, zabezpečení čistoty města, zajištění provozu veřejného osvětlení, dopravního značení, světelné signalizace, správu pohřebišť včetně výkopu hrobů, správu parkovišť, správu záchytné stanice pro psy, sběrného dvora nebezpečných odpadů, správu autobusového nádraží a dětských hřišť. Součástí zakázky byla i koordinace úprav aplikací třetích stran.

Realizace
červen 2017

Odkaz na web
www.tshlucin.cz

Staz s.r.o.

Staz s.r.o.

Webové stránky společnosti Staz s.r.o. zaměřené na propagaci značek krmiv, které firma prodává. Zabývají se prodejem krmiv pro psy a pro kočky v prvotřídní světové kvalitě. Součástí zakázky bylo programování poradny pro chovatele psů a tématický blog zaměřený na publikování článků z oblasti chovatelství.

Realizace
květen 2017

Odkaz na web
www.staz.cz

Czechsped s.r.o.

Czechsped s.r.o.

Firemní webové stránky zaměřené na propagaci služeb a objednávku přepravy. Firma Czechsped s.r.o. se zabývá vnitrostátní a mezinárodní expresní nákladní dopravou a spedicí více než 30 let.

Realizace
duben 2017

Odkaz na web
www.czechsped.cz

DK projekty

DK projekty

Responzivní webové stránky zaměřené na služby v oblasti projektování staveb od A - Z. Součástí zakázky byla úprava šablony mojedrevo.cz od stejného zadavatele - DK dremax.

Realizace
únor 2017

Odkaz na web
www.dk-projekty.cz

UdržujemeZahrady.cz

UdržujemeZahrady.cz

Responzivní onepage webové stránky zaměřené na propagaci služeb v oblasti udržování zahrad a zeleně - sekání trávníků, stříhání keřů a stromů, atd.

Realizace
leden 2017

Odkaz na web
www.udrzujemezahrady.cz

Belcando.cz

Belcando.cz

Responzivní webové stránky zaměřené na prezentaci krmiv značky Belcando. Součástí zakázky bylo překódování šablony německého originálu webu a úpravy na míru.

Realizace
září 2016

Odkaz na web
www.belcando.cz

Pytlikynabylinky.cz

Pytlikynabylinky.cz

Responzivní webové stránky zaměřené na prodej bavlněných pytlíků na bylinky a propagaci prodejny. Součástí zakázky byl copywritting, profesionální fotografování pytlíků, programování objednávkového formuláře na míru, naplnění obsahu.

Realizace
srpen 2016

Odkaz na web
www.pytlikynabylinky.cz

DK-dremax

DK-dremax

Responzivní firemní webové stránky zaměřené na propagaci služeb a prodejny stavební společnosti DK dremax z Příbora. Součástí zakázky byly úpravy v redakčním systému Carmeo na míru,  copywritting a korektury obsahu.

Realizace
červenec 2016

Odkaz na web
www.mojedrevo.cz

Napsali o nás

Proč web od nás?

1 Odbornost a technologie
Neustále a rádi sledujeme nové trendy vývoje webů.

 

2 Kvalitní zpracování
Váš web se díky originálnímu designu a zpracování na internetu neztratí.

 

3 Férové ceny
Přesnou cenu projektu budete znát vždy dopředu.

 

4 Individuální přístup
Výjdeme vstříc všem vaším podnětům a specifickým požadavkům.

 

5 Garance spokojenosti
Naší zákazníci nás doporučují dále. Vyzkoušejte nás i vy a přesvědčte se!