Máte web, ale návštěvnost je mizivá?

Návštěvnost vám zvýšíme!

Zjistíme proč na váš web či eshop chodí tak málo návštěvníků a navrhneme řešení, které vám návštěvnost zvýší. ZDARMA váš web analyzujeme a navrhneme řešení.

 

SEO analýza webu

Co je SEO analýza?

SEO analýza je komplexní rozbor všech nedostatků vašich webových stránek, které brání webu efektivně dosahovat svých cílů. Analýza obsahuje posouzení technických i obsahových faktorů webu.

SEO analýza je podkladem pro následnou SEO optimalizaci webu, na které se mohou podílet  programátoři, majitelé webu, editoři, seo konzultanti a jiné osoby.

Co vám SEO analýza přinese?

SEO analýzou získáte dokument o rozsahu 20 a více stránek (podle rozsahu webu), který shrnuje veškeré nedostatky vašeho webu včetně doporučení jak případné nedostatky řešit.

Zaměříme se i na obsahovou část webu a poradíme vám jak texty a další obsah upravit, aby vyhovoval vyhledávačům i návštěvníkům vašeho webu.

Kdy si nechat zpracovat SEO analýzu?

  • když návštěvnost webu nesplňuje vaše očekávání
  • když váš web nedosahuje stanovených cílů - počet objednávek, počet registrací apod.
  • když se web nezobrazuje ve vyhledávačích a nebo se zobrazuje na nevýhodných pozicích

Napište nám! ZDARMA provedeme základní rozbor webu a zjistíme, zda se na webu objevují nějaké závažné nedostatky a zda bude mít pro vás kompletní seo analýza zásadní přínos.

Na co se v kompletní analýze zaměřujeme?

Analýza klíčových slov

Ověříme, zda se web zobrazuje ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz, na jaká klíčová slova, zda mají tato klíčová slova význam pro návštěvnost webu, popř. navrhneme nová klíčová slova, na která bude mít smysl optimalizovat. Zjistíme aktuální pozice vašich stránek ve vyhledávačích a navrhneme vám konkrétní postup, jak je zlepšit.

Analýza konkurence

Zaměříme se i na vaši konkurenci na internetu a v bodech zjistíme v čem vyniká a v čem jsou její slabiny. Následně porovnáme konkurenci s vaším webem.

Rozbor technických aspektů webu

Zjistíme kvalitu zdrojového kódu, rychlost načítání stránek, informace o vaší doméně a url adresách, podporu indexování vyhledávači, zda je web napojen na nějaké analytické nástroje a podobně.

Analýza použitelnosti

Laicky řečeno, ověříme zda nejsou webové stránky navrženy tak, aby házely uživatelům klacky pod nohy. Zaměříme se na menu a navigaci, vyhledávání na webu, nákupní košík, proces objednávky, proces registrace, kontaktní formulář apod.

Analýza textového obsahu

Zkontrolujeme "čtivost" textů a jejich rozsah, zda se na stránkách nacházejí všechny informace důležité pro zákazníka i pro vyhledávače apod.

Zdroje a budování zpětných odkazů

Podíváme se odkud a jaké odkazy vedou na váš web. Zvážíme zda se vyplatí registrace na heureka.cz, zbozi.cz, facebook.com apod. Dále ověříme i možnost zda se vyplatí reklama na internetu (PPC, banery, facebook) a rozesílání newsletterů.

Pokud máte zájem o zpracování kompletní nebo částečné SEO analýzy kontaktujte nás prostřednictvím Poptávkového formuláře nebo na emailu či telefonu uvedených na stránce s kontakty.
 

Napsali o nás

Proč web od nás?

1 Odbornost a technologie
Neustále a rádi sledujeme nové trendy vývoje webů.

 

2 Kvalitní zpracování
Váš web se díky originálnímu designu a zpracování na internetu neztratí.

 

3 Férové ceny
Přesnou cenu projektu budete znát vždy dopředu.

 

4 Individuální přístup
Výjdeme vstříc všem vaším podnětům a specifickým požadavkům.

 

5 Garance spokojenosti
Naší zákazníci nás doporučují dále. Vyzkoušejte nás i vy a přesvědčte se!